Windows10 | Yeni Nesil Sohbet Sitesi | Yeni Nesil Sohbet
CHAT
Sohbet'e Başla
mIRC
Türkçe mirc mirc
Daha güvenli bir sohbet için türkçe mirc

Windows 10 Mayıs Güncellemesi

Eğer son büyük Windows 10 güncellemesini alamıyorsanız bir süre daha beklemeniz gerekebilir.

Windows 10 Mayıs Güncellemesi Birçok Cihazda Engelleniyor

Microsoft, çok sayıda aygıtın Windows 10 Mayıs 2020 Güncelleştirmesi’ne geçiş yapmasını engelliyor. Yazılım devi, bu güncelleştirmeyi geçen hafta yayınlasa da güncelleştirmenin çeşitli bilgisayarlara yüklenmesini engelleyen bir dizi sorun olduğunu sessizce kabul etti.

Microsoft’un şu anda araştırdığı 10 sorunun bir listesi bulunuyor ve bunlardan 9’u, Windows 10 Mayıs 2020 Güncelleştirmesi’nin Windows Update aracılığıyla yüklenmesini engelleyen sorunları konu alıyor. Bazı aygıtlarda beklenmedik hatalar veya yeniden başlatmalara sebep olan sorunlar gözlemlendi.

Mayıs 2020 Güncelleştirmesi için Windows Update’i kontrol ediyor ve yeni bir güncelleme göremiyorsanız cihazınız engelleniyor veya kısıtlanıyor olabilir. Microsoft ayrıca, güncelleştirilmeye hazır olmayan aygıtlar için Windows Update bölümüne bir uyarı ekledi.

En son güncelleme, GameInput Redistributable kullanan uygulamalara veya oyunlara sahip sistemlerde de engelleniyor. Microsoft, hangi uygulamaların ve oyunların bunu kullandığını henüz netleştirmiş değil.

Kullanıcılar, birçok farklı dizüstü ve masaüstü bilgisayarda güncellemeyi yapmayı denediğinde başarılı sonuca ulaşamadığını dile getiriyor. Güncellemeyi yüklemenin tek yolu elbette Windows Update değil. Bu güncelleme için Windows Güncelleme Aracı‘ndan yardım alabilir veya ISO dosyası aracılığıyla kurulum yapabilirsiniz. Ancak cihazınız Microsoft tarafından engel listesine alındıysa, karşılaşabileceğiniz olası sorunlardan dolayı bu seçeneği önermiyoruz.

Teknoloji ile ilgili tum bilgileri sitemiz yeninesilsohbet.net geveze sohbet chat adresinden takip edebilirsiniz..

bir önceki yazı Bir önceki yazımızda « makalemiz var. Okumanızı tavsiye ederim.

Yazı Bilgileri


By_Seo

Web Sitesi : Sohbet.red
Hakkında : yeninesilsohbet.net/ kurucu olan admin güncel yazı ve paylaşımları ile sohbet hakkında daha iyi bir deneyim sahibi olmanızı sağlamaya çalışır.

Benzer Yazılar


resim alt gölge

2020 Windows 10 Calistir Komutlari

Windows’un çalıştır özelliği, bilgisayar üzerinde yapılacak işlemlere kısa yoldan ulaşmamıza olanak ...

resim alt gölge

Whatsapp Sohbet

Whatsapp sohbet,whatsapp chat, whatsapp goruntulu sohbet,whatsapp seslisohbet, whatsapp mesajlari Dünyada ve Türkiye’de ...

Yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?